אנו מציעים מגוון רחב של סדנאות מוזיקליות לאוכלוסיות שונות, החל מחובבי מוזיקה ועד למוזיקאים מקצועיים. כמו כן חתך הגילאים הינו נרחב, החל מסדנאות המותאמות לילדים קטנים ועד מבוגרים ואפילו לגיל השלישי. המגוון ממנו ניתן לבחור הינו רחב. מה שמיחד את המוזיקה משאר האמנויות הוא שהמוזיקה היא שפה תקשורתית, נתיב לתקשורת וליצירת קשר לא מילולי.אין צורך בידע מוזיקלי מוקדם.

  • סדנא בתרפיה במוזיקה – סדנא חוויתית התנסותית בתרפיה במוזיקה. מתאים לקבוצות גיל ואוכלוסיה שונות, והסדנא מותאמת לפי כך. ההתנסות בהשפעת המוזיקה על נפש האדם, בעבודה קבוצתית וגם אינדיבידואלית, תוך שימוש בכלי נגינה שונים.
  • סדנאות לעסקים – אנו מגיעים לבית העסק בליווי כלים מוזיקלים ומבצעים תרגילים והתנסות חוויתית, המטרה היא שיתוף פעולה תוך דינמיקה קבוצתית, הקשבה, פיתוח היצירתיות האישית והקבוצתית. סדנאות יכולות לכלול גם הופעה המשלבת השתתפות הקהל.
  • סדנאות לילדים – בהתאמה לפי חתך גילאים, החל מילדים קטנים ופעוטות ועד ילדי תיכון. הסדנאות מותאמות לכל שכבת גיל ולפי דרישה ומטרה מוגדת.
  • סדנאות לילדים בחינוך המוסיקלי – מתאים לתלמידי כיתות מוזיקה, מגמות מוזיקה, קונסרבטוריון ועוד. ניתן להתאים את הסדנה בהתאמה לפי דרישה ומטרה מוגדרת. כמו כן ניתן לשלב הרצאות מוזיקליות, כיתות אמן, מופעים וקונצרטים מוסברים.
  • סדנאות לאנשי חינוך ומטפלים – המוזיקה ככלי הבעתי. אנו חווים את המוזיקה כערוץ תקשורת, כשפה נוספת להתבטאות. בסדנא נחווה ונלמד כיצד ניתן לנתח ולתת הסברים לבחירות מסוימות של כלי נגינה ספציפים, השימוש בכלי הנגינה, שימוש בקול (voice), הבדלים של דינמיקות מוזיקליות אל מול דינמיקות קבוצתיות. ניתן לשלב גם הרצאה בתרפיה במוזיקה, והצגת תיאור מקרה בטיפול במוזיקה.
  • סדנאות בניית כלים – מתאים לכלל סוגי האוכלוסיה. נלמד כיצד לבנות כלי נגינה, וגם להפיק מוזיקה וכלי נגינה מחומרי גלם הקיימים ברשותנו בחיי היומיום. סדנה חוויתית, יצירתית ללא כל צורך בידע מוסיקלי מוקדם.
  • סדנאות קצב – קצב פעימות הלב מתקשר עם תיפוף. הפקת צלילים שונים בתיפוף על חלקי הגוף השונים, ויחד עם זאת מהסביבה היומיומית שלנו. צורות תיפוף מהאדם הקדמון ועד מגזרים ומקומות שונים בעולם. התנסות חוויתית במעגל מתופפים אנרגטי במיוחד.
  • סדנת כתיבה והלחנת שירים – מועברת ע"י מוזיקאים מוכרים. הטכניקה לכתיבת שירים, פזמונים והלחנת שירים. במהלך הסדנה השמעת שירים וניתוחם, תוך הדגמות והתנסות מעשית של המשתתפים.

כל הסדנאות מועברות ע"י מוזיקאים מהבכירים, המקצועיים והמנוסים ביותר.
לסדנאות מוזיקליות נוספות מוזמנים ליצור עמנו קשר, ואנו נתאם לפי דרישה